slm.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5113"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Mistrovské ovládání mysli :)
Nekonečná síla - Anthony Robbins .. úžasná kniha plná konkrétních rad jak "přeprogramovat" svou mysl na úspěch a radost:-) Vřele doporučuju!
Moje nejoblíbenější je kniha Čistá síla, James Lee Valentine, jednoduše, ale jasně a silně napsáno.
The law of prosperity - James Allen
Nedotknutelní - Intouchables

Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným“, přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák.

trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=d1hTDI4lt0k
The Shift - Proměna:

Film PROMĚNA (THE SHIFT) od Wayne Dyera žánrově i zpracováním následuje díla jako Tajemství (The Secret), Pokojný bojovník, Co my jen víme, Celestíncké proroctví, Miluj svůj život... a je novou perlou mezi filmy osobního a duchovního růstu. Na pozadí několika lidských osudů se rozkrývá touha po vnitřní změně, po přerodu, po opravdovém smyslu. Hrdinové filmu řeší peníze, honbu za kariérou, postoj k bezdomovci, potřebu pocitu důležitosti, lásku k luxusnímu životnímu stylu, touhu po slávě, obětování se rodině, plnění dětských snů, ochotu přispět ostatním a zajímat se o ně, otročení společenským konvencím a statusu, snahu najít partnera... Každý se učí naslouchat vnitřnímu hlasu, přestat tlačit na pilu a napojit se na "zdroj", který poskytuje nekonečnou sílu a jediné přesné vedení. Tím vším se prolíná jedinečný Wayne Dyer, jeden z nejčtenějších moderních autorů duchovního růstu a jeden z nejpopulárnějších řečníků. Louise Hay (autorka knihy Miluj svůj život) se účastnila natáčení filmu The Shift (Proměna) a produkuje ho přímo její firma Hay House.

ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=-K9TZg7lC2w

Tady je ke stažení:
http://uloz.to/hledej?q=the+shift

Alchymista - Paulo Coelho ""Když si něco přeješ, celý Vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit."
Moc podvědomí - Joseph Murphy! doporučujismiley
Mne sa páči kniha "O mysli" (Prentice Mulford)

Je to kniha o využívaní sily mysli v každodennom živote a pritahovaní si toho, na čo pomyslíme. Aj keď bola napísaná veľmi dávno, obsah knihy považujem za veľmi aktuálny a funkčný. Môžem len odporučiť:)

Dobrý den, no mě zas tady chybí úplně klíčové knihy Dale Carnegiego, ty nejvíc změnily můj život.
Před rokem jsem dostal od sestry knižku od Paula Harringtona Tajemstí pro mladé.Kniha zabavním spusobem vysvětlujě princip zákona přitažlivosti a sílu pozitivního myšlení.Funduje to na jedničkusmiley. Je zajímavé ,že ještě před přečtením této knížky jsem tušil,že kdyš člověk po měčem neskonale touží,tak to ho dosáhne.Přečtením se moje víra umocnilasmiley

Přeji vám všem,ať se všechny vaše sny splní,protože to je jediní důvod proč jsme na tomto světěsmiley
smileysmileysmileysmiley
Kniha Magie peněz. Malá velikostí, velká obsahem. Našel jsem ji na karika.sk
Myšlením k bohatství..klasika od Napoleona Hilla
http://finteligencia.blog.cz/
Chybí tady cokoliv od Kiyosakiho..skvělý autor a člověk,hodně užitečné rady v jeho kniháchsmiley
Nevidím tady nikde Jistou cestou k bohatství (Wallace D.Wattles),klasika tohohle žánru! Mnoho splněných snů přejismiley
Irena: Mám za to, že tu chybí odkaz na knihu: Tajemství přitažlivosti srdce. Krásná přání přeji všem :-))
Mno určitě tu chybí Síla pozitivního myšlení (N.M.Peale)smiley
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one