slm.jpg

Pozitivní filmy

The Compass  - obrázek

The Compass - obrázek

" Inspirace na každé zatáčce vaší cesty ".

Je to  výtečný příběh sebeobjevování a život měnících lekcí. Poslouchejte svůj vnitřní kompas, dovade vás odtama kde jste nyní, přesně tam kde opravdu chcete být. Pokud jste připraveni na opravdu inspirativní film, pak je to právě tento. Utečte od negativity a problémů tohoto světa. Vydejte se na kouzelnou cestu s "Cestovatelem", zhlédněte nádherné scenérie a učte se jak dojít tam kam opravdu chcete.Potřebujete Kompas aby jste se vydali správným směrem..The Secret - obrázek

The Secret - obrázek

Tajemství zákona přitažlivosti.Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filosofů úspěchu pod vedením australské dokumentaristky Rhodny Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.

 

Štěstí nadosah/Pursuit of happyness 2006 - obrázek

Štěstí nadosah/Pursuit of happyness 2006 - obrázek

„Jdi si za svým snem a nenech nikoho, aby ti ho ukradl…“
YES MAN - obrázek

YES MAN - obrázek

Naučte se životu a jeho výzvám říkat ANO! Carl Allen přišel na to, jak se zbavit porozvodové deprese a neperspektivní práce: půjde vstříc životu a na všechno bude říkat ano. Bungee jumping? Ano. Nakupovat prostřednitvím teleshoppingu? Ano. Naučit se korejsky? Ano. Koupit si letenku na první let kamkoli? Ano. Získat dívku svých snů? Ano. Odbourat fanoušky pohodovou, legrační taškařicí? Ano! Jim Carrey zapojuje každý kousek svého mrštného těla a každý sval své úžasně proměnlivé tváře a stává se Carlem v eskapádě o tom, jak se otevřít životním možnostem – zejména když tyto možnosti zahrnují romanci s úchvatnou, svobodomyslnou hudebnicí (Zooey Deschanel). Režisér filmů Bravo, Girls! a Rozchod! Vás zve, abyste objevili komediální sílu slova ano. Slovo ANO může proměnit váš život,obohatit jej,přiměje vás aby se z člověka ktzerý tráví život u telvize stala bytost která plně využívá svých schopností a možností a vede bohatý a pestrý život!

 

Miluj svůj život (Heal your life) - obrázek

Miluj svůj život (Heal your life) - obrázek

Louise L. Hay je duchovní učitelkou, lektorkou a úspěšnou autorkou dvaceti bestsellerů, mezi něž patří Uzdrav své tělo a síla ženy. Od doby, kdy v roce 1981 zahájila svlou kariéru jako představitelka vědního oboru týkajícího se způsobu myšlení, pomohla tisícům lidí objevit a naplno rozvinout jejich potenciál tvořivé síly duchovního růstu a sebeléčení. Její knihy byly přeloženy do pětadvaceti jazyků ve třiceti třech zemích světa. Film Miluj svůj život byl natočen dle stejnojmenné knihy.
Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravit své tělo. Tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí. Autorka Louise L. Hay nás vede k pozitivním změnám v našem myšlení a vytváří prostředí, které nás vede k prožití kvalitnějšího a hodnotnějšího života. Myšlenky a slova, která vyslovíme, tvoří náš život.
The Opus - obrázek

The Opus - obrázek

Návod jak ze svého života udělat něco vyjímečného..mistrovské dílo..OpusThe Opus je fenomén, který nevypráví jen o důležitosti toho, čeho člověk v životě dosáhne, nýbrž o důležitosti dědictví toho, kým se v životě člověk stane. Je to dědictví, které pro vás začíná právě teď… Jen na malou chvíli se pozastavte a připravte znovu zažít ten mráz tekoucí po vašich zádech i ramenou, když jste poprvé objevili Tajemství.
Pokojný bojovník - obrázek

Pokojný bojovník - obrázek

Excelentní adaptace stejnojmené autobiografické knihy Dana Millmana. Dan je talentovaný sportovec, sní o olympiádě, má vše – poháry, holky, rychlé motorky, divoké party. Těžký úraz ale vše změní. Díky setkání se zvláštním cizincem Dan pochopí, že se musí ještě mnoho učit, mnohé překonat a spoustu věcí naopak opustit, než se stanepokojným bojovníkem a nalezne svou cestu. Nejde o klasický boj mezi zlými a dobrými,filmvypráví o tom, jak se postavit konfliktům uvnitř nás samotných.
12 podmínek k dědictví - obrázek

12 podmínek k dědictví - obrázek

Velmi zvláštní,dojemný a především inspirativní film.Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Leč dostalo se mu obrovského překvapení... Film podle bestselleru "The Ultimate Gift" od Jima Stovalla. Tento příběh vysílá odrostlé důvěřivé dítě Jasona Stevense na dlouhou cestu poznání, kdy musí nalézt odpověď na jednu zásadní otázku: jaký je vztah mezi bohatstvím a štěstím? Jason měl velmi jednoduchý vztah ke svému neuvěřitelně bohatému dědovi, Howardu "Redovi" Stevensi. Nenáviděl ho. Žádné důvěrné rozhovory a vřelá obětí, jen cinkání spousty studených mincí. Takže Jason tak nějak předpokládal, že čtení dědovi závěti bude jen další peněžní transakcí, jenž mu umožní žít nerušeně dál hýřivým životem, na který byl zvyklý. Ale Red mu místo toho zanechal něco úplně jiného. Připravil pro něj plán, skutečnou zkoušku životem. A sice 12 úkolů, kterým Red říká "dárky". Každý z nich Jasona svérázným způsobem zkouší a všechny dohromady ho změní navždy...
Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Tento film je plný pozitivní energie,krásných myšlenek a hlavně splněných snů. Natočeno podle pravdivého příběhu. Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem: být nejrychlejší. Novozélanďan Burt Munro strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian Scout z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera v Bonneville v americkém státě Utah, která jsou díky dokonale rovnému povrchu ideálním místem pro rychlostní závody. Přes nepřízeň okolností se mu v roce 1967 podařilo zajet rychlostní rekord, který dodnes nikdo nepřekonal. Příběh filmu V zajetí rychlosti se soustředí na cesty k Bonnevillským solným pláním, které Burt Munro podnikl v 60. letech minulého století. Je to cesta za splněním fantastického snu, pravdivý příběh muže, který nepřestal věřit. „Jestli je to těžké, dej do toho víc. Jestli je to nemožné, dej do toho všechno.“

 

Dálnice 60 - obrázek

Dálnice 60 - obrázek

„Na počátku byla touha po dobrodružství, která se změnila v dramatickou cestu za hranice snů a fantazie.“

Třiadvacetiletý Neal Oliver má před sebou najednou více otázek než odpovědí. Otec si přeje, aby šel studovat práva, zatímco on by se raději věnoval malování. Také si není příliš jistý, zdá má zůstat s dosavadní přítelkyní Sally, anebo raději hledat záhadnou ženu, o níž stále sní a která ho inspiruje. A to ještě za podivných okolností potkává tajemného a excentrického O. W. Granta. Když uhasíná svíčky na svátečním dortu, tajně si přeje, aby brzy dostal odpovědi na všechny svoje otázky. S Nealem je asi "něco" v nepořádku, protože zcela nečekaně odmítne červené BMW, jež dostane od otce k narozeninám. Než se vzpamatuje ze svého prvního velkého rozhodnutí, jede do Danveru po cestě, která není zaznamenána na žádné mapě. Tady na něj čekají dobrodružství, setkání a místa, na která nikdy nezapomene...   Je to o cestě za snem..a těch správných životních rozhodnutích dle toho co cítíte a přejete si vy sami..a ne jen plnění očekávání jiných.
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one