slm.jpg

Osobní příběhy

Podělte se s námi o své osobní příběhy a zkušenosti s tím, zda se pozitivní postoj a víra ve sny ve vašem životě plní či nikoliv.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5549"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jak si najít partnera? Každý máme určitou představu,vysněného člověka,ve třinácti je ta představa naivní a zaměřená více na vzhled...později se vytříbí, i vzhled partnera samozřejmě hraje roli,ale jde více a více a charakterové a povahové vlastnosti a taky o společné koníčky a zájmy, ale hlavně o to, aby jste se mu podívaly do očí a věděly..že to je prostě ON! Představujte si každý den jaký by měl být, jak ho potkáváte, jak se s ním procházíte po nábřeží, jak ho objímáte, večeříte,jedete na dovolenou, k vodě, jak se milujete..prostě ve všech detailech co si přejete, musíte to uvnitř vidět tak živě jako by se to už dělo, věřit tomu a děkovat za to že Už to je!! To je nejvyšší stupeň víry.a čas kdy se to stane, je přímo úměrný vaší víře! Ale nestačí u toho sedět doma!! Choďte mezi lidi, povídejte si i slidmi které neznáte, choďte na místa kde jste nikdy nebyli, narušte svůj stereotyp,ale hlavně, mějte oči stále otevřené!! Můžete ho potkat každou chvíli,a nebojte...budete si jisti, že je to On, ikdyž třeba nebude vypadat přesně jako váš sen:-) Hodně štěstí a lásky holky!!smileyLucka
ěř, také by mě to zajímalo, celý ten průběh, pěkně od začátku
mohla bys mi napsat jak si díky vizualizací získala svého partnera?
Díky vizualizaci jsem si přitáhla do života člověka s kterým jsem opravdu štˇastná a doufám,že je můj poslední v životě.
mohla bys mi napsat jak si díky vizualizací získala svého partnera?
Díky vizualizaci jsem si přitáhla do života člověka s kterým jsem opravdu štˇastná a doufám,že je můj poslední v životě.
přesněěěěsmiley
...jo..tak tohle je jasné..přijde mi to, jako vyjádření finálního období před splněním přání...smiley
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
...jo..tak tohle je jasné..přijde mi to, jako vyjádření finálního období před splněním přání...smiley
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
smiley
smiley
Je perfektní číst, jak i ostatních vizualizace pomáhá :-) Také proto jsem založil portál Galerie Snů (http://galeriesnu.cz), kde se jednak můžete inspirovat z vložených snů ostatních uživatelů a jednak můžete vložit svůj vlastní sen a učinit tak první krok k vizualizaci.
Úžasné! Gratuluji a moc vám to přejismiley
Díky vizualizaci jsem si přitáhla do života člověka s kterým jsem opravdu štˇastná a doufám,že je můj poslední v životě.
Díky vizualizaci jsem si přitáhla do života člověka s kterým jsem opravdu štˇastná a doufám,že je můj poslední v životě.
tak já se teda pochlubím, je to divné ale díky myšlení a vizualizaci se mi podařilo zhubnout téměř 20 kg!! Cítím se jako jiný člověk..nejen zvenčí:-) Předtím jsem držel diety i cvičil a nic..ale teď to šlo samo a vydržel jsem bez problému..prostě jsem jen měl před očima to jak chci vypadat, fotku na zdi..a afirmace každé ráno!! Věřím že takhle překonám cokoliv! Všem přeju víru a vytrvalost!
Ve druhém ročníku na střední škole jsem byla hodně nemocná, chyběla jsem a spoustu toho zameškala,přesto mi vyznamenání uniklo jen o kousek a já se v pololetí s opisem vysvědčení v rukách procházela kolem nástěnky a vnukla si myšlenku, že na konci roku tam budu viset mezi lidmi s vyznamenáním. A nevěřili byste, kam mě moje neochvějná víra a představa, že se tak už skutečně stalo, dostala! budu mít vyznamenání a ani nevím, jak jsem to dokázala!

A dalším příkladem je můj mladší bratr. Dlouho jsem bydlela mimo domov, izolovaná od jeho osoby a hodně se zhoršil, jak chováním, tak ve škole, doma se choval nemožně. A tak jsem se rozhodla vrátit. Spousta lidí mi to vymlouvalo a děsili mě, že nemám šanci něco napravit. Jenže já zase věřila a rozhodla se nevzdat! Neříkám, že je z brášky světec, ale rozhodně za ty dva měsíce udělal neuvěřitelné pokroky a já jsem si jistá, že NEJDŮLEŽITĚJŠÍ je věřit. Jakmile se necháte od něčeho zrazovat, přestanete věřit a dáte možnost průniku pochybnostem, které vaše sny nahlodají, je konec. Víra, víra a zase jenom víra nás dovede k vysněnému cíli, ať je jakýkoliv.
Rád bych se s vámi podělil o to jak jsem konečně zhubnul..a to díky mysli! Všechno to máte v hlavě! Předtím jsem to zkoušel mnohokrát, ale nikdy s větším či trvalým výsledkem, až jednoho dne jsem se v jedné knize, díky těmto stránkám dočetl, že nejdříve se tak už uvnitř musíte vidět! Jako hubený, vysportovaný a krásný chlap. Že změna vychází zevnitř a ne naopak. Zkusil jsem to, představoval jsem si sám sebe jak vypadám dokonale, jak dělám věci které jsem zatím nemohl, jak mám obdiv u holek a tak:-)No a hádejte co? Nestal se sice zázrak, ale zjistil jsem že to co vidím v hlavě se neshoduje s tím co je v zrcadle! No a skutečnost tak začala dohánět mopu představu! Neměl jsem chutě k jídlu, lehce jsem odolal, začal bez nucení či přesvědčování rád sportovat...no a za 4 měsíce jsem takovým jakým jsem se viděl!! Máte to v hlavě! Změna začíná uvnitř!! Jděte do toho!
Je to o víře..o víře a nadšení.Jsou chvíle kdy to jakoby přestane fungovat, ale je to o tom, že jsme tomu na chvilku přastali věřit a ztratili to opravdové nadšení. Představte si to po čem toužíte, věřte tomu, buďte už teď z toho nadšení ...a prostě to příjde!!
DOBRÝ DEN, UŽ NĚKOLIKRÁT JSEM SE PŘESVĚDČILA O TOM ŽE TO DOKONALE FUNGUJE, POČÍNAJE PARKOVÁNÍM KDE SI URČÍM, ALE DOKONALÉ BYLO KDYŽ JSEM SI URČILA TRŽBU VE SVÉ RESTAURACI KTEROU KTERÝ DEN UDĚLÁM, MUSELA BÝT REALNÁ ALE BYLA TA ČÁSTKA NEOBVYKLE VYSOKÁ A PŘESNĚ TO VYCHÁZELO, JEN SI CHCI PŘÁT VÍC A ASI NEJSEM SCHOPNA TOMU VĚŘIT, ČICO....MYSLÍM ŽE JE DŮLEŽITÉ VĚŘIT TOMU ŽE TO FUNGUJE A TO OSTATNÍ PŘIJDE TROŠKU POZDĚLJI....smileysmiley
Dobrý den.Teda já se s vámi o jeden zážitek se splněným přáním podělim! Sedím si takhle v práci,přivřené oči a zrovna si vizualizuji jak sedím ve skvělém autíčku s klimatizací,svírám volant,řadím a projíždím se..paráda.No j ediný háček je v tom že nemám téměř žádné peníze.V tom azzvoní telefon a kamarád mi oznamuje že mu jeho strýc oznámil,že si kupuje nové auto a to staré o které se tak staral někomu rád přenechá za symbolickou cenu 18ti tisíc!Ale nejen to,je to hezké,zachovalé auto Nissan Primera v SLX výbavě i s klimatizací! A k tomu přidá i sadu zimních kol! nO NEKUPTE TO!smiley
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Aleš Buksa - obrázek

Aleš Buksa - obrázek

Miliardář  a jeho dům snů.
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one