slm.jpg
Richard Branson - obrázek

Richard Branson - obrázek

Bavte se...a peníze příjdou.


      Když budete zkoušet své síly, porostete. Váš život se změní a získáte k němu pozitivní přístup. Dosahovat cíle není vždycky snadné, to ale není důvod, proč se o to přestat snažit. Nikdy nic nevzdávejte. Řekněte si: "Dokážu to. Budu to zkoušet tak dlouho, dokud nevyhraju.“

 

Žijte naplno, vychutnávejte si každou minutu života. Tato slova vystihují podstatu toho, v co věřím. Nemarněte čas. Bavte se. Milujte svou rodinu.

 

Nikdy jsem se nepouštěl do businessu proto, abych vydělal peníze - ale přišel jsem na to, že pokud se bavím, přijdou i peníze.

 

Myslím, že jakmile něco přestrane být zábava, je čas jít dál. Život je říliš krátký, než abychom si mohli dovolit být nešťastní. Probouzet se ve stresu a utrpení není dobrý způsob, jak žít. Na to jsem přišel před mnoha lety.

 

Zdálo se, že to je neuskutečnitelné, ale já jsem složil slib, že svého cíloe dosáhnu. Slíbil jsem si, že vydělám dost peněz, abych ten ostrov zaplatil, což jsem i dokázal. Takže mohu říct, bavte se a peníze přijdou a splní se i vaše cíle.

 

Můžete si dávat pozor a snažit se vyhnout riziku, ale nemůžete se uchránit stoprocentně. Je snadné se vzdát, když je něco těžké, ale já věřím, že se musíme hnát za svými sny a cíli. A jakmile se rozhodneme něco udělat, nikdy bychom se neměli ohlížet zpět a nikdy bychom toho neměli litovat.

 

Nikdy nebudete dlouhodobě úspěšní pokud vaším jediným cílem je zisk.

 

Bavte se, pilně pracujte a peníze přijdou. Nemarněte čas - chopte se příležitosti. Dívejte se na život pozitivně. Když vás něco nebaví, jděte od toho.

 

Neměl jsem v úmyslu zbohatnout. To co jsem v životě chtěl - a co chci pořád - byla zábava a výzvy.

 

Jak mohu vědět, že zábava povede k penězům? Jistě, není tomu tak vždycky. I já jsem zažil pády a vzestupy. Skoro pořád, co si pamatuji, jsem se bavil a vydělával peníze zároveň.

 

Věřím v cíle, nikdy není na škodu o něčem snít, já se na to ale dívám prakticky. Nesedím a nefantazíruju o něčem, co je nemožné. Stanovím si určitý cíl a pak se snažím přijít na to, jak jej dosáhnout. Všechno co v životě dělám, chci dělat pořádně a ne pouze polovičatě.

 

Neumím odolávat výzvám a nikdy nechci přijít o možnost zkusit něco nového. A i když to znamená spoustu problémů, jdu do toho.

 

Pokud něco opravdu chcete udělat, prostě to udělejte. Ať už máte jakýkoliv cíl, nikdy jej nedosáhnete, pokud se nezbavíte strachu a nevzlétnete.

 

 

 


27.11.2008 09:00:38
tyger
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one