slm.jpg
Dale Carnegie - obrázek

Dale Carnegie - obrázek

Spisovatel, význačný lektor a vyhledávaný poradce světových vůdčích osobností.

      Je autorem několika bestsellerů, například "Jak získávat přátele a působit na lidi" a "Jak se zbavit starostí a začít žít". Bylo vydáno více než 50 milionů výtisků knih Dale Carnegieho ve 38 jazycích.

Dale Carnegie byl ve své době význačný lektor a vyhledávaný poradce světových vůdčích osobností. Psal novinové články a měl svůj vlastní rozhlasový pořad.

Dale Carnegie založil společnost, která má dnes centra ve více než 70 zemích a pracuje pro ni na tři tisíce instruktorů.

 „Mnoho důležitých věcí na světě bylo dokončeno lidmi, kteří ve svém úsilí pokračovali i když to vypadalo, že nemají žádnou naději,“

 „Dělejte to, z čeho máte strach. A dělejte to opakovaně. To je nejrychlejší a nejjistějších způsob, jak strach porazit.“

„Většina z nás má mnohem víc odvahy než je množství, o kterém sníme“ a „Pokud budete věřit, že uspějete, pak se vám to podaří“.

„Nikdy nedosáhnete opravdového úspěchu, pokud nebudete mít rád to, co děláte,“

„Většina z nás má mnohem víc odvahy než je množství, o kterém sníme“ a „Pokud budete věřit, že uspějete, pak se vám to podaří“.

 Tajemství ovlivňování lidí nespočívá v tom, jak jste dobrý vypravěč, ale více v tom, jaký jste dobrý posluchač"

Trápily mě problémy, že nemám ani na boty, dokud jsem nepotkal toho, co šel i bez nohou"

Nesnažme se nikdy vyrovnat účty se svými nepřáteli, protože když to uděláme, ublížíme vždy víc sami sobě než jim. Udělejme to jako generál Eisenhower: nikdy neztrácejme ani minutu přemýšlením o lidech, které nemáme rádi".

Pamatujte, že když vás zezadu kopou, jste vpředu".

To co děláme ve srovnání s tím, co bychom mohli udělat, je tak nicotné, jako bychom chtěli srovnávat vlny na hladině oceánu s jeho nezměrnou hloubkou".

Jediný způsob, jak vytěžit z hádky maximum, je se jí vyhnout".


26.11.2010 15:59:53
tyger
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one