slm.jpg

Mapa snů je jednoduchý, ale účinný vizualizační nástroj, který aktivuje vesmírný zákon přitažlivosti tak, aby se vaše sny začaly měnit ve skutečnostMapa snů je prostě vizuální prezentace, nebo koláž věcí, které chcete mít, toho jací chcete být, co chcete v životě dělat, či jaká místa navštívit apod. Vaší fantazii se meze nekladou.

Tvoří ji výkres či plakát, kde můžete umístit vystříhnuté obrázky, sami něco domalovat, nebo připsat něco co se týká věcí, které chcete aby se staly ve vašem životě skutečností.


Důvodem tvorby takové mapy snů je právě aktivovat sílu vašich myšlenek, umožní vám se více soustředit na vaše cíle a přání, a vnitřní síla pak uvede do pohybu věci a lidi kolem tak, aby se vaše sny brzy realizovaly. Správný výběr obrázků a textů nabije vaše emoce pocity nadšení, umožní vám si představit, že to vše už vlastníte, radovat se z toho a děkovat za to.Vše z vaší mapy snů se postupně začne objevovat i ve vašem skutečném životě!

 Jak rychle se to stane? To záleží jen na vás, na vaší víře, představivosti, schopnosti to již předem prožívat ve své mysli, na síle vaší myšlenky!


           „Jediné, co vám asi bude bránit jít za svými cíly je osoba, která stojí ve vašich botách, nosí vaše šaty a uvažuje vašimi negativními myšlenkami." Les Brown


Má osobní mapa snů.

          Dovolte mi se s vámi podělit o pár mých osobních snů a cílů, které si v následujících letech mimo jiné chci splnit a prožít. Držím pěsti ať i vám se podaří pokročit na cestě osobního a duchovního rozvoje  letos o velký kus dále. Využijte každého dne, každého okamžiku...život máte  jen jeden, učiňte z něj něco vyjímečného.
Autor.

Mapa snů 2011.jpg
Seznam cílů


              Slouží podobně jako mapa snů k ujasnění si a k vizualizaci svých snů, cílů, zážitků které chcete prožít a věcí, které chcete mít... Vezměte si papír,nebo lépe celý blok a začněte. Očíslujte si své cíle..popusťte uzdu fantazii a dejte se do toho! Ať je jich hodně..stovky..klidně i tisíce! Tento život se zdá být krátký, ale není to tak. Dá se toho stihnout opravdu moc, jen začít a nepromarnit svůj čas. Až se některý z nich splní, poznačte si za něj datum splnění. Je krásné si je po letech procházet a mít většinu z nich splněnou..
               "Začněte již dnes, v tomto okamžiku, a do Vašeho života vstoupí zázrak! "


Příklad seznamu snů a cílů:
1.Navštívit Paříž
2.Plout  v Benátkách na gondole
3.Skočit bungee jumping
4.Letět v balónu
5.Namalovat obraz
6.Přečíst celou bibli
7.Potápět se u korálového útesu
8.Naučit se hrát na housle
9.Poslechnout si vše od Mozarta
10.Naučit se španělsky na úrovni pokročilý
11.Vlastnit sportovní automobil
12.Ujet na kole 200 km
13.Uběhnout 10 km
14.Zvednout na bench-press 150 kg
15.Koupat se v oceánu
16.Plout na lodi kolem řeckých ostrovů
17.Projít pohoří Atlas v Maroku
18.Navštívit pyramidy v Egyptě
19.Sjet na raftu divokou řeku
20.Přečíst spisy Ghándího
21.Pilotovat letadlo
22.Surfovat na vlnách
23.Plavat s delfíny

a tak dál a dál..ať má váš osobní seznam stovky nebo klidně i tisíce cílů....,.popusťte uzdu své fantazii a zamyslete se nad tím o čem jste třeba o kdysi dávno snili..

Všechno začíná snem..pak se z něj může stát cíl...a z cíle skutečnost!

Sněte velké sny!

 Jen velký sen vás ráno dokáže dostat z postele!
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one