slm.jpg

Tajemství úspěchu - Earl Nightingale

Tajemství úspěchu - Earl Nightingale - obrázek

Tajemství úspěchu - Earl Nightingale - obrázek

„Pokud správně pochopíte všechno, co vám chci říct, nebude
váš život stejný jako dřív.“ – Earl Nightingale

Statisíce lidí považují Tajemství úspěchu za studnici moudrosti a vědění, ze které je možné neustále čerpat. Říká se jí také „příručka pro prezidenty“, protože spousta významných manažerů a prezidentů velkých společností se ztotožnila s filozofií Earla Nightingala natolik, že se stala součástí jejich koncepce.
Tento výjimečný program vás ohromí tím, jak jednoduše v něm Earl Nightingale prezentuje své nadčasové myšlenky: "Úspěch či neúspěch člověka nezávisí na štěstí, na okolnostech, na osudu, náhodě, známostech nebo na kterémkoliv z dalších otřepaných starých mýtů a frází, jež slouží neznalým lidem jako výmluva. Úspěch je pouze výsledkem dodržování určitých pravidel, založených na zdravém rozumu – návod, kterým se může řídit každý."
Tajemství úspěchu změnilo mnohem víc životů, přineslo mnohem víc nečekaných úspěchů, pomohlo většímu počtu lidí stát se milionáři a zachránilo mnohem víc kariér, důležitých zaměstnání i manželství, než kterýkoliv jiný program. Navíc pravidla, o nichž se zde mluví, se nemění; je možné je použít v jakékoliv situaci a fungují za všech okolností.

Naučíte se:
- jak zdvojnásobit svou mozkovou kapacitu
- jak rozpoznat a snadno překonat i nejtěžší překážky na cestě k úspěchu
- jak jediným krokem naklonit štěstí na svou stranu
- jak se snadným každodenním tříminutovým cvičením dopracovat k jistému úspěchu
- jak zhodnotit a zvýšit svůj potenciál
25.12.2009 15:07:22
tyger
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one