slm.jpg

Audio nahrávky

The art of exceptional living - Jim Rohn - obrázek

The art of exceptional living - Jim Rohn - obrázek

        Nedávno se mi dostala do rukou tato vyjímečná nahrávka známého motivačního řečníka a autora Jima Rohna. Bohužel je tuším,jako mnoho motivačních materiálů,k sehnání puze v anglickém jazyce,což ovšem pro někoho,kdo má v cílech napsáno zvládnutí agličtiny na úrovni pokročilý,není vůbec problém. Nahrávku jsem poslouchal cestou do práce a je prodchnuta energií, nadšením, nadějí a chutí nasměrovat posluchače na cestu k lepšímu životu podle svých představ!

"Nemusíte dělat vyjímečné věci. Stačí když budete dělat obyčejné věci vyjímečně dobře!"

            Jim vás naučí jak vzít život do svých rukou, převzít za sebe a svá rozhodnutí plnou zodpovědnost a žít život podle svých pravidel. Vysvětlí vám důležitost sebevzdělávání, získávání nových schopností, disciplíny, důležitost čtení a vlastní knihovny literatuty ducha. Podělí se s vámi o myšlenky a moudrost , kterou během svého života nabyl, a které mu samému v pětadvaceti letech pomohly nastartovat zcela nový život, život radosti a splněných snů.

"Hlavní hodnotou ve vašem životě není to co dostanete, ale to kým se stanete!"

"Pokud víte co chcete, naleznete způsob, jak toho dosáhnout"

"Jsou větší hodnoty než peníze. Můžete získat více peněz, ale nemůžete získat více času"

"Pokud budete pracovat na svém podnikání, vyděláte si na živobytí. Pokud pracujete na sobě, můžete získat jmění! "
Žádný sen není příliš velký - Vic Johnson - obrázek

Žádný sen není příliš velký - Vic Johnson - obrázek

      

Žádný sen není příliš velký je příhodný název audio motivační nahrávky, ve které se naučíte:

  • Jak objevit ve svém životě VELKÝ SEN

  • Jak přemýšlet ve velkém

  • Jak přilákat do svého života jakýkoliv SEN

  • Jak přilákat do svého života „pravé lidi", kteří vám pomohou vašeho snu dosáhnout

Naučíte se toho však mnohem více. Z jeho semináře, který se zaměřoval na sny a na to, jak jich dosáhnout vznikla velmi povedená nahrávka, kterou musíte mít. Tato CD audio nahrávka je o to vzácnější, že obsahuje část, ve které Vic přednáší a v druhé části odpovídá na otázky z publika.


Kdo je Vic Johnson?

Vic, autor nahrávky Žádný sen není příliš velký, je americký motivační speaker, který se z poměrů, které odpovídaly chudobě, vypracoval k 7-mi místnému ročnímu příjmu v amerických dolarech. Vic vás naučí jak snít více než si vůbec dokážete představit, protože on sám se to s velkým úsilím naučil.

Audio nahrávka vznikla při Vicově pobytu v Praze. Vic Johnson přednášel v České republice 3.1.2009 v Praze. A jak sám řekl, bylo to jedním z jeho snů. Jeho sen se ten den stal skutečností.

Vic si své sny bez pochyby splní a nyní je řada na vás, abyste si splnili ty své. Nastudujte jeho metody a aplikujte je do svého vlastního života.

Nejneobyčejnější tajemství - Earl Nightingale - obrázek

Nejneobyčejnější tajemství - Earl Nightingale - obrázek

Nahrávkou Nejneobyčejnější tajemství pomohl Earl Nightingale milionům lidí na celém světě objevit, že se "staneme tím, na co myslíme". Vyrůstal během velké hospodářské krize pouze s matkou, která tvrdě pracovala v továrně. Earl hledal odpověď na otázku, proč jsou někteří lidé úspěšní a jak to může dokázat někdo, kdo začíná úplně od nuly. Pochopil to, když mu bylo 29 a přečet knihu Napoleona Hilla "Myšlením k bohatství" (k dispozici také na MujUspech.cz). Četl pořád stejnou pravdu, že "jsme tím, na co myslíme" nebo že "jak zaseješ, tak sklidíš" a uvědomil si, že to samé je v Bibli, učil to Buddha, hlásal Lao C' a popisoval Emerson. že stejnou pravdu učí každá duchovní osobnost stejně jako všichní boháči. Už v r. 1956 byl bohatý a mohl odejít, ve věku 35 let, do penze! Poté natočil tuto nahrávku - vzkaz, který nazval "Nejneobyčejnější tajemství". Nejneobyčejnější tajemství, jako první nahrávka mluveného slova na světě, prodala přes milion kusů a získala Zlatou desku. Stala se základem celého dnešního odvětví rozvoje osobního růstu. Earl Nightingale uskutečnil mnoho televizní pořadů, nahrál přes 250 audionahrávek a 7 000 radiových programů, které se přenášely do mnoha zemí světa. Z dílny Earl Nightingalea pochází i Bob Proctor z filmu The Secret, který s ním strávil 25 let v jedné kanceláři. Joe Vitale (autor bestsellerů Svět bez hranic, KLíč a Síla přitažlivosti a učitel z fimu The Secret) vydává programy u Nightingale institutu. Mnoho dnes úspěšných lidí hovoří o tom, ja poslouchali tuto nahrávku každý den i několik měsíců. S tímto audiem a s 30ti denním plánem, který nabízí, vstoupí do vašeho myšlení zázrak a vy už neuvidíte věci jako dříve. Earl Nightingale bude průlom ve vaší cestě k úspěchu.
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one