slm.jpg

Zázrak pozitivního myšlení - Robert Anthony

Zázrak pozitivního myšlení - Robert Anthony - obrázek

Zázrak pozitivního myšlení - Robert Anthony - obrázek

Účinný návod jak získat to, co chcete.


           Robert Anthony, autor knihy 50 nápadů, jak změnit život, seznamuje čtenáře se zázračnými účinky pozitivního myšlení. Jeho poutavě sepsaná příručka významně změnila osudy milionů lidí po celém světě.

           Pod tímto téměř tuctovým názvem a nevelkou knihou co do množství stran, se skrývá dílo s obsahem nesmírné ceny. Přišlo ke mně ve správnou chvíli, kdy jsem byl schopen už většinu myšlenek pochopit, uvést do praxe, prožít...pochopit, že uvnitř již jsme dokonalí, že to co děláme, či máme, není opravdu to kým uvnitř jsme a kým máme potenciál být.

Dozvíte se , že hlavní překážkou vašeho štěstí jste jen vy sami. Že rozhodující nejsou okolnosti a realita kolem vás, nýbrž to jak ji vnímáte, co si o ní myslíte a jak se v dané situaci cítíte...Dozvíte se , že hrajet zvláštní hry, hru na chudobu, na nemoc, na hloupost, hru na samotu, hru na naschopnost...hry, které jste si sami, ať již nevědomky vybrali.

           Ale je tu i dobrá zpráva! Vaše hra se může změnit! Můžete ji změnit vy sami! Změna musí přijít zevnitř, pokud změníte jen to co je vidět, zase to sklouzne do starých kolejí. Mimojiné i technika pozitivní vizualizace, kterou autor popisuje, vám umožní dosáhnout svých cílů, podpoří důvěru ve vlastní tvořivost, zbaví vás starých předsudků a domnělých omezení a přetvoří vaše sny ve skutečnost!
18.02.2011 10:55:30
tyger
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one