slm.jpg

The Secret - Rhonda Byrne

The Secret - Rhonda Byrne - obrázek

The Secret - Rhonda Byrne - obrázek

Kniha vypráví o "Tajemství", které se předávalo z generace na generaci celé věky, vytoužené skryté, ztracené, mnohokrát uloupené a prodané za ohromné sumy peněz. Staleté tajemství znaly vynikající osobnosti v dějinách: Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein - a řada dalších vynálezců, teologů, vědců a velkých myslitelů. Nyní se poznání tajemství otevírá světu.

"Jak postupně pronikáte do hlubin tajemství, uvědomujete si, že můžete získat či dělat, cokoli budete chtít, a stát se člověkem podle vlastních představ. Pochopíte sami sebe. S pomocí "Tajemství" pochopíte skutečnou velkolepost, která vás v životě očekává."

Využijte ve svůj prospěch tajemství obsažené v knize "Tajemství" (The Secret).

Autorka, Australanka Rhonda Byrne, začínala jako rozhlasová a později televizní producentka. Na svém kontě má mnoho nejznámějších a oceněných australských pořadů a filmů ze spolupráce s nejuznávanějšími režiséry a osobnostmi. Své zkušenosti z filmového průmyslu pak zužitkovala při natáčení filmu Tajemství, který předcházel knižní podobě jejího poselství. V roce 2004, po dramatických událostech v jejím životě, se jí dostala do rukou stará kniha W.D.Wattlese o umění zbohatnout, která stála u zrodu jejího poznání nejmocnějšího principu vesmíru. Intenzivně pak začala pátrat po dalších důkazech této síly a zjistila, že mistři v práci s touto tajemnou silou provázeli lidstvo od nepaměti
25.12.2009 15:08:19
tyger
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout!"
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one